5 הסיבות להצטרף לקבוצת ריצה

 1. מוטיבציה- אתם כבר מכירים את זה: "היום אני מתחיל את השינוי!!". אתם מתלבשים, נועלים נעלי ריצה ויוצאים לפארק הקרוב למקום מגוריכם. במקרה הטוב מצליחים להתמיד מספר פעמים. בדרך כלל זה מסתיים די מהר.
  הקבוצה תעזור לך לצאת מהבית. שעה קבועה, מקום קבוע, ימים קבועים. לא צריך להתלבט, פשוט להתלבש ולצאת לאימון. המאמן כבר ידאג להוציא מכם את המיטב!
 2. גיוון- כשרצים לבד, בדרך כלל חוזרים על אותם מסלולים, אותה רשימת שירים (לרצים עם מוסיקה), בשלב מסויים זה נהיה משעמם!
  הריצה בקבוצה עם הדרכת מאמן, שבונה אימונים שונים ומגוונים, יחד עם חברים בקבוצה, עושה את ההבדל.
 3. חברה- בהתחלה הקבוצה היא אוסף של אנשים עם מכנה משותף של אהבת הריצה. תוך מספר אימונים קטן מתחיל להירקם הווי הקבוצה. מכירים את האנשים, שהופכים להיות שותפים
  לאהבה, שחלקם הופכים להיות שותפים לריצה בימים שאין אימונים קבוצתיים ואפילו חברים לחיים!
 4. דרבון- ריצה בקבוצה עם אנשים נוספים מוציאה מאיתנו את המיטב!. ברגעים שנהיה קשה, אנחנו רוצים להאט, אולי לעצור, לוותר, להסתובב ולחזור הביתה. בדיוק ברגעים הללו החברים בקבוצה ידרבנו, ידחפו ויעזרו לכם להתגבר על הקשיים. בסוף האימון לא תאמינו איך הצלחתם לעשות את הכל!
 5. מקצועיות- כשאנחנו מתאמנים לבד בדרך כלל אנחנו יוצאים לרוץ לפי מה שמתחשק באותו הרגע. אין תבנית מסודרת. אין תוכנית. אין ראיה רחבה. בלא מעט מהמקרים זה מוביל לפציעה ומכאן הדרך להפסקה קצרה מאד!
  בקבוצה, עם הדרכת מאמן, תקבלו הכוונה מקצועית שתעזור לכם לא להיפצע, לשמור על הרגליים, לעבוד על אלמנטים משלימים וחשובים כמו חיזוק השרירים, יציבה, שיווי משקל. עין מקצועית שתלווה אתכם בכל שלב בהתקדמות שלכם כרצים.

השאר לנו תגובה

Your email is never published nor shared. Required fields are marked (Required)